Damla Dayanıklı Tüketim Malları Pfaff,Bernina,Singer,Denizli,En Ucuz,En iyi,Dikis Makinasi,Sanayi Euro,Sterlin,Frank,Dikiş,Nakış,Bilgisayarlı Dikiş,Elektronik Dikiş,Zigzag Dikiş,Siyah Makina,Kara Makina,Kasnak Nakışı,İlik Açma,Fotoğraf Dikişi,İlknur Eşiz,Nükhet Duru,Duru Muhabbetler,Dikiş Makinesi,Dikiş Makineleri,Dikiş Makinaları,Dikiş Makinası,Nakış Makinası,Nakış Makinaları,Nakış Makineleri,Nakış Makinesi,Düğme Dikme, Boncuk Dikme,Kanaviçe,Beyaz İş,Çeyiz,Gelinlik,düğün,Makine Nakışı,Dikiş Makası,Nakış Makası,Terzi Makası,Dikiş Seti,Fermuar Dikme,Kurdele Nakışı,Pul Payet İşleme,el işi,elişi,Surfile,teğel,Biçki Dikiş,Dikiş Rehberi ,Taşınabilir dikiş makinaları,Taşınabilir Zig Zag makinalar,Elektronik Dikiş Makinaları,Bilgisayarlı Dikiş Makinaları,Overlok,Overlok Makinası,Ev Aksesuarları Kitabı,Giysi modelleri ve aksesuarları kitabı,Patchwork,Patchwork cetveli,Patchwork kesme panosu,Patchwork döner makas,Makina Yağı,Tradition,Fashion,Mars II,Mercury,Premium,Süper Yoknaz,Moderna II,Cosmo,Confidence,Curvy,Quantum,Futura,XL 6000,Singer İğneleri,Dikiş İğnesi,Otomatik iplik takma

Üye Girişi|Üye Ol|Hoşgeldiniz


Sepetinizde Ürün yok

 

2.EL MAKİNA

AKSESUAR

BERNİNA

BİNDALLI

PFAFF

SINGER

SINGER & AYAKLAR

 
 


NASIL ALIŞVERİŞ YAPARIM

Alışveriş yapabilmeniz için öncelikle üye olmanız gerekmektedir. Ana sayfada yeralan “üye ol” butonuna tıklayın ve karşınıza çıkan formu doldurun. 

Üye olduktan sonra sitemize her girdiğinizde sistem sizi tanıyacak ve size siparişlerinizin durumunu görebilme bilgilerinizi değiştirebilme gibi özellikler sunacaktır.
Bazen kişisel bilgilerinizin güvenliği açısından sistem doğru kişi olup olmadığınızı kontrol edebilir. Bu amaçla size E-mail adresinizi ve şifreniz soracaktır. 
 
Aradığınız ürüne kategorilerden veya arama yaparak ulaşabilirsiniz.Ürünü bulduğunuzda sepete ekleyebilir.Sepetinizde ödeme seçenekleri ve diğer ek ücretleri görebilir almak istediğiniz  adedini değiştirebilirsiniz.

Bu listede ürünün birim fiyatı, miktarı, toplam fiyatı yer almaktadır. Eğer istediğiniz ürün adedi 1’den fazla ise bu sayıyı girin ve “güncelle butonuna basın. Sistem toplam fiyatı yeniden hesaplayacak ve size gösterecektir.

Banka Havale veya Kredi kartı ödeme seçeneklerinden uygun olanı seçerek Alıcı Bilgileri Sayfasına ulaşabilirsiniz.

Ürünü hediye edecekseniz veya farklı bir alıcıya gönderecekseniz alıcı bilgileri sayfasında alıcıyı tanımlayabilir ve alıcıya mesaj gönderebilirsiniz .Ürünü alacak olan sizseniz gerekli kutucuğu işaretleyebilirsiniz.Eğer bilgilerinizi değiştimek ve güncellemek isterseniz uye panelindeki Bilgilerim linkinden mevcut bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz.

Bu basamaktan sonra Eğer banka havale kanalını seçtiyseniz size Sipariş Numarası ve Toplam Tutar ve Ödeme yapabileceğiniz Banka hesapları listelenecektir.Lütfen sipariş numaranızı not ediniz.Siparişlerim linkinden aldığınız ürünlere göz atabilirsiniz.Ayrıca banakaya ödeme yaptığınızda bunu bize iletişim bölümünden veya Ödeme Bildirimi bölümünden bildirmeniz işlemleri hızlandıracaktır.Eğer 4 gün içinde ödeme yapmazsanız siparişiniz iptal olup kayıtlardan silinecektir.

Eğer Kredi kartı ödeme seçeneklerinden birini seçtiyseniz Alıcı biligleri sayfası ve ardından ilgili bankanın Güvenliği bankaca sağlanmış olan Ortak Ödeme Noktası Sayfasına yönlendirileceksiniz.Kredi kartı işlemlerinden sonra işleminiz onaylanırsa size Sipariş numarası verilecektir.

Ödemeleriniz  gerçekleştiğinde tarafımızdan ürünler alıcı adresinize gönderilecektir.Ürünlerinizin hangi süreçte olduğunuzu görmek için Siparişlerim linkinden kontrol edebilirsiniz.

Fiyatlarımıza K.D.V Dahildir

 

  Online Ziyaretçi : 1 Online Üye : 0 Bugün : 67 Bugün Çoğul : 121 Toplam Tekil : 332141 Toplam Çoğul: 697299

  Yeni Sayfa 1
                 Kargo Teslimat                  Nasıl Alışveriş yaparım                  Garanti İade İptal                  Gizlilik ve Güvenlik                  Ortak Ödeme Noktası