Damla Dayanıklı Tüketim Malları Pfaff,Bernina,Singer,Denizli,En Ucuz,En iyi,Dikis Makinasi,Sanayi Euro,Sterlin,Frank,Dikiş,Nakış,Bilgisayarlı Dikiş,Elektronik Dikiş,Zigzag Dikiş,Siyah Makina,Kara Makina,Kasnak Nakışı,İlik Açma,Fotoğraf Dikişi,İlknur Eşiz,Nükhet Duru,Duru Muhabbetler,Dikiş Makinesi,Dikiş Makineleri,Dikiş Makinaları,Dikiş Makinası,Nakış Makinası,Nakış Makinaları,Nakış Makineleri,Nakış Makinesi,Düğme Dikme, Boncuk Dikme,Kanaviçe,Beyaz İş,Çeyiz,Gelinlik,düğün,Makine Nakışı,Dikiş Makası,Nakış Makası,Terzi Makası,Dikiş Seti,Fermuar Dikme,Kurdele Nakışı,Pul Payet İşleme,el işi,elişi,Surfile,teğel,Biçki Dikiş,Dikiş Rehberi ,Taşınabilir dikiş makinaları,Taşınabilir Zig Zag makinalar,Elektronik Dikiş Makinaları,Bilgisayarlı Dikiş Makinaları,Overlok,Overlok Makinası,Ev Aksesuarları Kitabı,Giysi modelleri ve aksesuarları kitabı,Patchwork,Patchwork cetveli,Patchwork kesme panosu,Patchwork döner makas,Makina Yağı,Tradition,Fashion,Mars II,Mercury,Premium,Süper Yoknaz,Moderna II,Cosmo,Confidence,Curvy,Quantum,Futura,XL 6000,Singer İğneleri,Dikiş İğnesi,Otomatik iplik takma

Üye Girişi|Üye Ol|Hoşgeldiniz


Sepetinizde Ürün yok

 

2.EL MAKİNA

AKSESUAR

BERNİNA

BİNDALLI

PFAFF

SINGER

SINGER & AYAKLAR

 
 


ORTAK ÖDEME NOKTASI

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası Nedir?
Güvenli Ortak Ödeme Sayfası, Güvenliği bankaca sağlanan, ortak kullanım için tasarlanmış ödeme sayfasıdır. Bu sistem sayesinde Sanal Mağazanın barındırıldığı server tarafında herhangi bir özel ayar yapılmasına gerek kalmaksızın Banka Sanal POS sisteminin kullanılması mümkündür. Bu sayesinde siteye SSL sertifikası alınması zorunluluğu da ortadan kalkmaktadır. Güvenli Ortak Ödeme Sayfası e-ticaret sitesi açmak için en ekonomik ödeme kanalıdır.

Sitede alışveriş sonucunda alıcı Ortak Ödeme noktasına yönlendirilir.Bankaca sağlanmış ödeme arayüzünden ödemesini yapar.Ödeme başarılı olup olmaması durumuna göre web sayfasına sonuç sistem tarafından iletilir.

Niçin Güvenli Ortak Ödeme Sayfası

Güvenli Ortak Ödeme Sayfası size aşağıdaki avantajları sağlayacaktır.
  • Ödeme işlemleri için mağaza yazılımı tarafında karmaşık ayarlar yapılması gerekmeyecektir.
  • Ödeme sistemi entegrasyonu için özel ayarlar ve programlar yüklenmesi gerekmeyeceğinden, özel bir hosting (barındırma) paketi alınması zorunluluğu ortadan kalkmaktadır.
  • Site için SSL sertifikası alınması zorunluluğu ortadan kalkmaktadır. Güvenli Ortak Ödeme Sayfası Anlaşmalı bankanın 128 bit SSL sertifikalarını kullanmaktadır.
  • Ödeme Sayfası'nın bakımı ve güvenliği ilgili banka tarafından sağlanmaktadır.

Ortak ödeme noktası yıllık maliyeti 50-60 USD olup son derece ekonomiktir.
Diğer sanal Pos uygulamalarında SSL sertifikası ile birlikte 300 USD den başlayan ek maliyet getirmektedir.


Daha fazla bilgi için

http://eticaret.garanti.com.tr/icerik/goster.asp?c=7&t=a&i=050720021741571023201067648
Fiyatlarımıza K.D.V Dahildir

 

  Online Ziyaretçi : 2 Online Üye : 0 Bugün : 42 Bugün Çoğul : 46 Toplam Tekil : 306372 Toplam Çoğul: 654016

  Yeni Sayfa 1
                 Kargo Teslimat                  Nasıl Alışveriş yaparım                  Garanti İade İptal                  Gizlilik ve Güvenlik                  Ortak Ödeme Noktası