Damla Dayanıklı Tüketim Malları Pfaff,Bernina,Singer,Denizli,En Ucuz,En iyi,Dikis Makinasi,Sanayi Euro,Sterlin,Frank,Dikiş,Nakış,Bilgisayarlı Dikiş,Elektronik Dikiş,Zigzag Dikiş,Siyah Makina,Kara Makina,Kasnak Nakışı,İlik Açma,Fotoğraf Dikişi,İlknur Eşiz,Nükhet Duru,Duru Muhabbetler,Dikiş Makinesi,Dikiş Makineleri,Dikiş Makinaları,Dikiş Makinası,Nakış Makinası,Nakış Makinaları,Nakış Makineleri,Nakış Makinesi,Düğme Dikme, Boncuk Dikme,Kanaviçe,Beyaz İş,Çeyiz,Gelinlik,düğün,Makine Nakışı,Dikiş Makası,Nakış Makası,Terzi Makası,Dikiş Seti,Fermuar Dikme,Kurdele Nakışı,Pul Payet İşleme,el işi,elişi,Surfile,teğel,Biçki Dikiş,Dikiş Rehberi ,Taşınabilir dikiş makinaları,Taşınabilir Zig Zag makinalar,Elektronik Dikiş Makinaları,Bilgisayarlı Dikiş Makinaları,Overlok,Overlok Makinası,Ev Aksesuarları Kitabı,Giysi modelleri ve aksesuarları kitabı,Patchwork,Patchwork cetveli,Patchwork kesme panosu,Patchwork döner makas,Makina Yağı,Tradition,Fashion,Mars II,Mercury,Premium,Süper Yoknaz,Moderna II,Cosmo,Confidence,Curvy,Quantum,Futura,XL 6000,Singer İğneleri,Dikiş İğnesi,Otomatik iplik takma

Üye Girişi|Üye Ol|Hoşgeldiniz


Sepetinizde Ürün yok

 

2.EL MAKİNA

AKSESUAR

BERNİNA

BİNDALLI

PFAFF

SINGER

SINGER & AYAKLAR

 
 


GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Bu sayfada yer alan güvenlik ve gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur. 

Mağazamız size ait bilgileri (fatura adresi, teslimat adresi ,telefon vs.) hiçbir şekilde üçüncü kişiler ile paylaşmaz.

Mağazamızda bir ürün satın alırken kullandığınız kredi kartı bilgileriniz sistemimizde saklanmaz ve üçüncü kişiler ile paylaşılmaz.
 
Sitemiz ziyaret için herhangibir kişisel bilginizi bize vermek zorunda değilsiniz.Ama  Alışveriş hizmetlerinden yararlanacaksanız üye olmanız ve bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir.
 
Sistemimiz vermiş olduğunuz tüm kişisel kimlik bilgilerinizi gizli tutar. Ancak yaptığınız alışverişlerde ürünü satın aldığınızda  ürünü teslimedebilmek için adınızı ve adresinizi bilmek zorundadır. Bu iki bilgi sistem tarafındankayıt edilir ve veritabanımızda güvenle saklanır.
 
Sisteme üye olduğunuzda şifreniz veri tabanına kodlanarak yazılır.
 
Bu sayfada yer alan güvenlik bilgileri zaman zaman güncellenir. Lütfen bu bilgileri periyodik olarak kontrol edin.Güvenlikle ilgili soru ve sorunlarınızı İLETİŞİM bölümüne yazabilirsiniz. 

Sitemizde gerek banner gerek text link olarak verilen ve farklı sitelere yönelen reklam linkleri olabilir.Bu sitelerin içeriklerinden sitemiz sorumlu tutulamaz.

Firmamız üye ve ziyaretçilerinin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç için kullanılamaz.

Bu Web sitesiyle bağlantılı olarak kişisel bilgilere erişirken, bu bilgileri kullanırken ve/veya sunarken ilgili tüm yasalar ile mevzuata ve Firmamızın Gizlilik Politikası'na uymayı kabul etmiş sayılırsınız.

Sitemizde Hiçbir şekilde Kredi Kartı ile yapılan ödemelerde, Müşterilerimizin Kredi Kartı bilgileri tarafımızda kayıtları tutulmamaktadır.

Sitemizde Banka tarafından sağlanan, Ortak ödeme sayfası ile birlikte Kredi Kartı ödemelerinizde 128 - Bit SSL şifreleme kullanılmaktadır.

Fiyatlarımıza K.D.V Dahildir

 

  Online Ziyaretçi : 1 Online Üye : 0 Bugün : 45 Bugün Çoğul : 51 Toplam Tekil : 306375 Toplam Çoğul: 654021

  Yeni Sayfa 1
                 Kargo Teslimat                  Nasıl Alışveriş yaparım                  Garanti İade İptal                  Gizlilik ve Güvenlik                  Ortak Ödeme Noktası